مجله تفریحی و خبری توپراک

مجله تفریحی و خبری توپراک

مجله تفریحی و خبری توپراک

مجله تفریحی و خبری توپراک

فروش قالب وردپرس
مجله تفریحی و خبری توپراک

من مهران حسینی راد
سازنده مجله تفریحی و خبری توپراک هستم از بازدید های شما متشکرم
وخواهشن نظر یادتون نه حتما نظر دهید

تبلیغات
طراحی سایت با وردپرس

خبر تکذیب همکاری صدف طاهریان با شبکه GEM + عکس

صدف طاهریان,همکاری با شبکه جم, gem tv

بعد از خروج و کشف حجاب صدف طاهریان بازیگر نه چندان معروف سینما از کشور در اواخر ماه آبان ۱۳۹۴ گمانه زنی های زیادی درباره آینده کاری او مطرح شد. وی که اولین مصاحبه تلویزیونی اش را با شبکه صدای آمریکا و مسیح علینژاد خبرنگار جنجالی و ضد جمهوری اسلامی انجام داد (دیدن فیلم کامل مصاحبه صدف طاهریان با برنامه تبلت صدای آمریکا) فساد در پشت پرده سینما و پیشنهاد های بی شرمانه را دلیلی بر این تصمیم اش عنوان کرد اما رسانه های مختلف همکاری صدف طاهریان با شبکه های ماهواره ای از جمله شبکه جم فارسی ( GEM) را محتمل می دانستند و بعد از اینکه خبر بازی چکامه چمن ماه در فیلم آبی عشق شبکه جم منتشر شد این احتمالات دو صد چندان برابر شد.

دستمزد صدف طاهریان و چکامه چمن ماه در شبکه جم

همانطور که گفته شد بعد از کشف حجاب چکامه چمن ماه و صدف طاهریان اخبار زیادی درباره پیوستن این دو بازیگر جوان به شبکه جم در فضای مجازی منتشر شد تا اینکه خبر حضور چکامه چمن ماه سریال آبی عشق با انتشار عکس هایی به برخی از این اخبار صحت بخشید. یکی از اخباری که این روز ها دست به دست می چرخد میزان حقوق چکامه چمن ماه و صدف طاهریان به نقل از یکی مدیران شبکه جم هست:

به گزارش ستاره سینما به نقل از مرصاد، یکی از مدیران شبکه جم تی وی در گفتگو با هفته نامه تماشاگران امروز از دستمزد کارکنان این شبکه از جمله دو بازیگری که با کشف حجاب به این شبکه رفته اند گفت: دستمزد ما تقریبا هزار رینگیت مالزی که به پول ما می شود حدود ماهی ۸۳۵ هزار تومان است. وی با اشاره به امکانات این شبکه تصریح کرد: تقریا امکاناتی وجود ندارد و با وسایل معمولی کار پیش می رود.

تکذیب همکاری صدف طاهریان با شبکه GEM

صدف طاهریان در روز جمعه مورخ ۲۰ آذر ۹۴ بعد از گذشت یک ماه و نیم از خروج کشور و انتشار عکس های نیمه برهنه و بدون حجاب از خود در پستی در اینستاگرام هر گونه آشنایی با مدیران شبکه جم را تکذیب کرد. توضیحات صدف طاهریان در این زمینه را در عکس زیر بخوانید:

صدف طاهریان,همکاری با شبکه جم, gem tv